Zarábajte s PROUVÉ

Viac informácií na tel: 0915 883 425 a email: obchod@kozmetikafm.sk

Láka Vás mať príjem závislý len na Vás a Vašich schopnostiach? Chcete si riadiť vlastnú finančnú situáciu?
Potom pre Vás máme zaujímavú ponuku! Staňte sa distribútormi produktov značky PROUVÉ!

Prečo je teraz ten najlepší čas stať sa predajcom produktov značky PROUVÉ?

Asi budete súhlasiť, že vstúpiť do tohto typu obchodovania je najlepšie v čase, keď ponúkate novinku na trhu. Na rozdiel od spoločností založených na podobnom princípe - akou sú napríklad Avon, Oriflame, atď, ktoré predáva každá druhá žena, takže nemáte takmer šancu sa presadiť, je PROUVÉ na našom trhu zhruba od jesene 2017. A to samozrejme znamená, že dopyt po tomto druhu tovaru a hlavne jeho distribúciu ešte nie je ani zďaleka nasýtený! To Vám dáva ako predajcom perfektnú príležitosť získať nemalú časť tohto zatiaľ voľného trhu pre seba - však každým dňom predajcov pribúda a tak čím skôr začnete, tým väčší úspech dosiahnete!

Budete ponúkať špičkové parfumy so známymi vôňami o ktoré je v súčasnosti naozaj veľký záujem, ktorý sa stále zvyšuje s tým, ako značka PROUVÉ nadobúda všeobecné povedomie ako výrobca naozaj kvalitných produktov.

Na našich výrobkoch HOME & LIVING a MAKE UP viete ušetriť približne 30% z toho čo ste museli do týchto produktov investovať doteraz.

Váš čistý zisk z každého predaného výrobku bude hneď od začiatku minimálne 40%, ale môžete postupovať vyššie a zarábať oveľa viac.

Počas veľmi krátkej doby môžete zarábať nemalé peniaze s minimálnym úsilím.

Nutný je vek nad 18 rokov.

Podmienkou je zakúpenie základného štartéra PROUVÉ  - kufríka s 50 ks vzoriek všetkých parfumov v cene 40,00€, ktorá následne slúži na prezentáciu výrobkov zákazníkom. Táto investícia sa Vám vráti po predaji niekoľkých parfémov a potom už tvoríte čistý zisk.

Podrobné znenie zmluvy Vám oznámime na požiadanie.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem stať sa distribútorom, stačí si objednať vzorkovník parfémov v našom obchode a všetky ďalšie pokyny dostanete spolu s ním poštou. Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, radi Vám všetko vysvetlíme.

Objednávka nad 200 bodov - poštovné hradí PROUVÉ.
Objednávka do 200 bodov - platíte poštovné 5€.


Ako to funguje?

Vy ste tým, kto riadi Váš čas a rozhoduje, s kým budete pracovať. Vy definujete, čo pre Vás znamená úspech a realizujete svoj plán tak, ako je pre Vás najvhodnejšie. To všetko je možné vďaka systému, v ktorom PROUVÉ pôsobí – vďaka Multi Level Marketingu (MLM).

MLM (Multi Level Marketing) je forma priameho predaja, ktorá sa vyhýba tradičnej obchodnej sieti. Predaj v MLM je založený na priamom kontakte so zákazníkom, čo skracuje cestu výrobku od výrobcu k kupujúcemu na minimum. Partneri môžu svojim zákazníkom ponúkať atraktívny a jedinečný tovar, ktorý nie je k dispozícii v tradičných obchodoch. Priamy predaj, ktorý je súčasťou systému MLM, je vo svete dobre zavedeným spôsobom predaja, postihnutý radou predpisov. Výnosy z MLM predaja dosahujú len v Európskej únii 20 miliárd euro ročne.

Spoločnosť PROUVÉ, pôsobiaca v oblasti MLM, Vám dáva veľa príležitostí. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje:

Nakupujte lacnejšie

Veľkou výhodou PROUVÉ ponuky je skutočnosť, že obsahuje výrobky každodennej potreby, ako sú parfumy, produkty starostlivosti o telo, domácu chémiu a ďalšie. Partneri majú možnosť nakupovať produkty PROUVÉ za nižšie ceny a tým ušetriť za svoje nákupy.


Odporúčajte a predávajte produkty PROUVÉ ostatným

Potom, čo ste odhalili jedinečnosť a užitočnosť PROUVÉ výrobkov, môžete ich odporučiť ďalším ľudom: svojej rodine, priateľom, známym alebo susedom. Nájdenie zákazníka pre vysoko kvalitné výrobky každodennej potreby, je veľmi jednoduché. Týmto spôsobom - pokiaľ chcete - môžete začať zarábať na distribúcii, pretože ako Partner nakupujete výrobky so zľavou a predávate ich so ziskom. Rozdiel medzi cenami - zisk - zostáva vo Vašom vrecku.

 

Buďte Lídrom! Budujte svoju vlastnú distribučnú sieť.

Pre dosiahnutie ešte lepších finančných výsledkov si vytvorte vlastnú distribučnú štruktúru. Budovanie štruktúry nie je ničím iným, ako podpora nových osôb tak, aby robili presne to, čo Vy - predávali produkty a služby PROUVÉ. Týmto spôsobom sa stanete Sponzorom, teda sprievodcom ponukou a pravidlami spolupráce s PROUVÉ. Okrem provízie za Váš vlastný nákup, získavate províziu za nákupy vo Vašej efektívne fungujúcej skupine, v ktorej každá osoba dosiahla určitej Úrovne efektivity. Provízia je rovnako poskytnutá členom Vašej štruktúry a osobám cez ne sponzorované. Vy všetci pracujete spoločne pre Váš spoločný úspech.

Upozornenie! MLM nie je finančná pyramída! Vaše zisky pochádzajú z predaja tovaru a služieb, nie z príspevkov ostatných členov.