Zľava 50% s FM GROUP

Viac informácií na tel: 0905 625 829 a email: obchod@kozmetikafm.sk

Láka Vás mať príjem závislý len na Vás a Vašich schopnostiach? Chcete si riadiť vlastnú finančnú situáciu?
Potom pre Vás máme zaujímavú ponuku! Staňte sa distribútormi produktov značky FM GROUP!

Prečo je teraz ten najlepší čas stať sa predajcom produktov značky FM GROUP?

Asi budete súhlasiť, že vstúpiť do tohto typu obchodovania je najlepšie v čase, keď ponúkate novinku na trhu. Na rozdiel od spoločností založených na podobnom princípe - akou sú napríklad Avon, Oriflame, atď, ktoré predáva každá druhá žena, takže nemáte takmer šancu sa presadiť, je FM Group na našom trhu zhruba od jesene 2004. A to samozrejme znamená, že dopyt po tomto druhu tovaru a hlavne jeho distribúciu ešte nie je ani zďaleka nasýtený! To Vám dáva ako predajcom perfektnú príležitosť získať nemalú časť tohto zatiaľ voľného trhu pre seba - však každým dňom predajcov pribúda a tak čím skôr začnete, tým väčší úspech dosiahnete!

Budete ponúkať špičkové parfumy so známymi vôňami o ktoré je v súčasnosti naozaj veľký záujem, ktorý sa stále zvyšuje s tým, ako značka FM Group nadobúda všeobecné povedomie ako výrobca naozaj kvalitných produktov.

Na našich výrobkoch FOR HOME a MAKE UP viete ušetriť približne 30% z toho čo ste museli do týchto produktov investovať doteraz.

Váš čistý zisk z každého predaného výrobku bude hneď od začiatku minimálne 50%, ale môžete postupovať vyššie a zarábať oveľa viac.

Počas veľmi krátkej doby môžete zarábať nemalé peniaze s minimálnym úsilím.

Nutný je vek nad 18 rokov.

Podmienkou je podpísanie distribútorskej zmluvy a zakúpenie Vzorkovníka štartovacej sady - kufríka so 150 ks vzoriek všetkých parfumov v cene 48,00€, ktorá následne slúži na prezentáciu výrobkov zákazníkom. Táto investícia sa Vám vráti po predaji niekoľkých parfémov a potom už tvoríte čistý zisk.  Alebo stačí zakúpiť Mini štartér 20 Kit so vzorkami 20 najpopulárnejších parfumov.

Podrobné znenie zmluvy Vám oznámime na požiadanie.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem stať sa distribútorom, stačí si objednať vzorkovník parfémov v našom obchode a všetky ďalšie pokyny dostanete spolu s ním poštou. Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, radi Vám všetko vysvetlíme.

 

Ako sa stať odberateľom FM pre vlastnú spotrebu bez vzorkovníka?


Objednajte si minimálne 5 kusov ľubovoľných výrobkov za členskú cenu cez OBJEDNÁVKU a staňte sa ODBERATEĽOM, ktorý:

- je oprávnený nakupovať produkty FM GROUP za distribútorské ceny pre vlastné potreby

- zo svojich nákupov získava body a získané provízie z nich si môže uplatniť výhradne formou rabatu v súlade s podmienkami člena Klubu FM GROUP

- nevykonáva podnikateľskú činnosť spočívajúcu v priamom predaji produktov FM GROUP

- nemôže registrovať nových distribútorov a vytvárať si tak vlastnú distribútorskú sieť

Nákup štartovacieho setu kandidátom na distribútora, ktorý chce získať status ODBERATEĽ sa nevyžaduje.

Po ďalšej objednávke si môžete objednať už jeden výrobok a doručíme Vám tovar do 24hod!

Kandidát na distribútora so statusom ODBERATEĽ bude do Klubu FM GROUP zaregistrovaný na základe tzv. ODBERATEĽSKEJ ZMLUVY, ktorá bude do FM GROUP, s.r.o. doručená podľa doteraz platných pravidiel spoločne s objednávkou minimálne 5 kusov ľubovoľných bodovaných produktov FM GROUP.

Objednávka nad 200 bodov - poštovné hradí FM GROUP

Objednávka do 200 bodov - platíte poštovné 5€.

Súčasne s objednaným tovarom budú odberateľovi bezplatne od FM GROUP, s.r.o. zaslané všetky aktuálne katalógy FM GROUP v hodnote 1,99 eur.


Ako to funguje?

Vy ste tým, kto riadi Váš čas a rozhoduje, s kým budete pracovať. Vy definujete, čo pre Vás znamená úspech a realizujete svoj plán tak, ako je pre Vás najvhodnejšie. To všetko je možné vďaka systému, v ktorom FM GROUP pôsobí – vďaka Multi Level Marketingu (MLM).

MLM (Multi Level Marketing) je forma priameho predaja, ktorá sa vyhýba tradičnej obchodnej sieti. Predaj v MLM je založený na priamom kontakte so zákazníkom, čo skracuje cestu výrobku od výrobcu k kupujúcemu na minimum. Partneri môžu svojim zákazníkom ponúkať atraktívny a jedinečný tovar, ktorý nie je k dispozícii v tradičných obchodoch. Priamy predaj, ktorý je súčasťou systému MLM, je vo svete dobre zavedeným spôsobom predaja, postihnutý radou predpisov. Výnosy z MLM predaja dosahujú len v Európskej únii 20 miliárd euro ročne.

Spoločnosť FM GROUP, pôsobiaca v oblasti MLM, Vám dáva veľa príležitostí. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje:

Nakupujte lacnejšie

Veľkou výhodou FM GROUP ponuky je skutočnosť, že obsahuje výrobky každodennej potreby, ako sú parfumy, produkty starostlivosti o telo, domácu chémiu a ďalšie. Partneri majú možnosť nakupovať produkty FM GROUP za nižšie ceny a tým ušetriť za svoje nákupy.


Odporúčajte a predávajte produkty FM GROUP ostatným

Potom, čo ste odhalili jedinečnosť a užitočnosť FM GROUP výrobkov, môžete ich odporučiť ďalším ľudom: svojej rodine, priateľom, známym alebo susedom. Nájdenie zákazníka pre vysoko kvalitné výrobky každodennej potreby, je veľmi jednoduché. Týmto spôsobom - pokiaľ chcete - môžete začať zarábať na distribúcii, pretože ako Partner nakupujete výrobky so zľavou a predávate ich so ziskom. Rozdiel medzi cenami - zisk - zostáva vo Vašom vrecku.

 

Buďte Lídrom! Budujte svoju vlastnú distribučnú sieť.

Pre dosiahnutie ešte lepších finančných výsledkov si vytvorte vlastnú distribučnú štruktúru. Budovanie štruktúry nie je ničím iným, ako podpora nových osôb tak, aby robili presne to, čo Vy - predávali produkty a služby FM GROUP. Týmto spôsobom sa stanete Sponzorom, teda sprievodcom ponukou a pravidlami spolupráce s FM GROUP. Okrem provízie za Váš vlastný nákup, získavate províziu za nákupy vo Vašej efektívne fungujúcej skupine, v ktorej každá osoba dosiahla určitej Úrovne efektivity. Provízia je rovnako poskytnutá členom Vašej štruktúry a osobám cez ne sponzorované. Vy všetci pracujete spoločne pre Váš spoločný úspech.

Upozornenie! MLM nie je finančná pyramída! Vaše zisky pochádzajú z predaja tovaru a služieb, nie z príspevkov ostatných členov.