• Solárny lampáš

Solárny lampáš

  • 21,00€


Špičková LED technológia v tradičnej sklenenej nádobe, to je Solárny lampáš.

Princíp tohto solárneho lampáša je úplne jednoduchý, zábavný, a pritom dômyselný: Solárny lampáš si počas dňa ukladá slnečnú energiu a uvoľňuje svetlo v noci. Vytváranie svetla týmto spôsobom je zábavné, a zároveň priaznivé pre životné prostredie. Solárny lampáš obsahuje štyri vysoko efektívne LED diódy, ktoré sú napájané vstavaným LiIon akumulátorom. Pri umiestnení na priamom slnečnom svetle sa batérie nabijú, aby mohli v noci poskytovať mnoho hodín príjemného a jasného svetla bez oslňovania. Solárny lampáš je ideálny ako dekoratívne osvetlenie i na ozdobenie Vášho stola. Je využiteľný pri mnohých príležitostiach ako napríklad grilovanie, kempovanie, táboráky a všetky ostatné vonkajšie aktivity, pri ktorých jeho osvetlenie vytvorí nádhernú a uvoľnenú atmosféru.

Počas dňa hromadí solárnu energiu...

Princíp tohto solárneho lampáša je úplne jednoduchý, zábavný, a pritom dômyselný: Solárny lampáš si počas dňa ukladá slnečnú energiu a uvoľňuje svetlo v noci. Vytváranie svetla týmto spôsobom je zábavné, a zároveň priaznivé pre životné prostredie.

...osvetľuje noc.

Podvečer alebo v noci môžete zapnúť lampáš použitím magnetického spínača. Štyri solárne LED diódy vytvárajú krásne jasné svetlo. Je také jasné, že môže byť použité aj na čítanie. Vyplňte solárny lampáš ovocím, kvetinami, kamienkami... alebo sa nechajte inšpirovať vlastnou fantáziou.

Potrebujete viac informácií? Technické údaje nájdete tu:

Nádoba:číra 1 liter

Batéria:LiIon 1000mAh

Výdrž:12h pri plnom nabití

Doba nabíjania:1-3 dni na priamom slnku

Led diódy:4x8lm 6000K 120st

Veľkosť nádoby:110 x 110 x 170 mm

Veľkosť balenia:125 x 125 x 180 mm

Váha:900 g