• Osviežujúci gél na ruky s antibakteriálnymi vlastnosťami

Osviežujúci gél na ruky s antibakteriálnymi vlastnosťami

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 601001
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 8,90€

Objem: 50 ml

Ako sa efektívne starať o hygienu rúk? V práci, v škole, na cestách, vo verejnej doprave, na výletoch alebo na prechádzke - všade, kde naše ruky prichádzajú do styku s mnohými choroboplodnými zárodkami. Preto ak sa chcete starať o ich hygienu a nemáte prístup k vode a mydlu, použite náš osviežujúci gél na ruky s antibakteriálnym účinkom. Ľahko sa šíri a nevyžaduje oplachovanie. Gél sme zavreli do praktickej a praktickej skúmavky, ktorá sa zmestí do každej kabelky, batohu alebo vrecka. Vždy ju môžete mať so sebou!

Prečo sa vám bude páčiť: pre efektívne a rýchle odstránenie nečistôt z rúk a zníženie množstva baktérií na pokožke bez použitia vody alebo mydla. V géli sme použili prísadu s antibakteriálnymi vlastnosťami, ktorá pokožke dodáva hygienickú čistotu.

Čo je naším tajomstvom: špeciálne vyvinutá receptúra, ktorá nielen dokonale chráni pred baktériami a nečistotami, čistí ruky, ale tiež sa o ne stará. Zanecháva pokožku hydratovanú, hebkú a príjemnú na dotyk. Gél je možné používať aj pre deti staršie ako 3 roky pod dohľadom rodičov.

Čo iného o tom treba vedieť: gél pokožku nesuší, rýchlo sa vyparuje a nezanecháva lepivú vrstvu. Poskytuje rukám pocit čistoty a osvieženia.

Ako ju používať: naneste malé množstvo gélu na ruky a medzi prsty. Neoplachujte. V prípade potreby postup zopakujte.

Čo krásne vonia: ovocno-kvetinová kompozícia s nádychom čerstvej mäty.

Mali by ste vedieť:
Náš gél sa postará o hygienu rúk. Obsahuje 60% alkoholu a antibakteriálnu zložku a jeho účinnosť pri znižovaní baktérií na koži bola potvrdená ďalšími testami uskutočnenými na niekoľkých bakteriálnych kmeňoch, ktoré sú tiež prírodnou mikroflórou na povrchu pokožky.