• Osviežujúci gél na ruky s antibakteriálnymi vlastnosťami

Osviežujúci gél na ruky s antibakteriálnymi vlastnosťami

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 601002
  • Dostupnosť: 1-3 dni
  • 5,90€

Objem: 50 ml

Ako sa efektívne starať o hygienu rúk bez použitia vody?
V práci, v škole, na ceste, na prechádzke alebo v hromadnej doprave - naše ruky sú všade v kontakte s mnohými choroboplodnými zárodkami. Preto, ak sa chcete starať o ich hygienu a nemáte prístup k vode a mydlu, použite náš OSVETLUJÚCI ANTIBAKTERIÁLNY RUČNÝ GÉL. Ľahko sa rozotiera, nevyžaduje oplachovanie a pokožku nevysušuje. Vďaka rozmerom do vrecka ho môžete mať stále pri sebe!

Prečo si ho zamilujete: za to, že dôkladne, efektívne a rýchlo umyje ruky a zbaví ich nečistôt a zníži množstvo baktérií na pokožke - bez použitia vody. Obsahuje čajovníkový olej - prírodnú antibakteriálnu zložku a alkohol, ktoré udržujú pokožku hygienicky čistú a osvieženú.

Aké je naše tajomstvo: špeciálne vyvinutá receptúra ​​obsahujúca ryžový olej, ktorá nielenže dokonale vyčistí vaše ruky a chráni ich pred kontamináciou, ale stará sa aj o ich stav. Zanecháva pokožku vyživenú, zvlhčenú a príjemnú na dotyk. Gél sa môže pod dohľadom dospelého používať aj u detí starších ako 3 roky.

Čo ešte stojí za to o tom vedieť: gél je vhodný na použitie. Rýchlo sa odparuje a poskytuje pocit čistoty a osvieženia. Na rukách netvorí lepkavú vrstvu. Zanecháva na nich príjemnú sviežu vôňu. Jeho účinnosť pri znižovaní počtu baktérií bola potvrdená testami uskutočnenými na niekoľkých kmeňoch baktérií, ktoré tiež tvoria prirodzenú mikroflóru žijúcu na povrchu kože.

Ako ho používať: rozotrite malé množstvo gélu na ruky a medzi prsty. Neoplachujte. Opakujte podľa potreby.

Čo tak krásne vonia: ovocné a kvetinové zloženie s nádychom šťavnatej broskyne, marhule a jablka, ako aj jemnej ľalie, ruží a magnólie, doplnené arómou pižma a santalového dreva. Receptúra ​​obsahujúca až 96% zložiek prírodného pôvodu, vytvorená pre každodennú starostlivosť o ruky.