• Toaletný čistiaci gél

Toaletný čistiaci gél

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 502004
  • Dostupnosť: 4-6 dní
  • 6,30€

Objem: 750 ml
Prečo ho nenahradíte iným: už si nemusíte vyberať, či bude vaša toaleta hygienicky čistá alebo voňavá.

Čistenie toalety nebolo nikdy jednou z našich obľúbených aktivít. Tiež sa nám nepáči vôňa chlóru. Preto sme vyvinuli efektívne riešenie, ktoré nám pomáha robiť to veľmi rýchlo a vonia nádherne v celej kúpeľni. Čistá gélová receptúra ​​rýchlo zvládne aj tie najťažšie nečistoty. Vďaka moderným silikónom a prírodnej kyseline mliečnej poskytuje hygienickým povrchom dokonalú čistotu a krásny lesk a pôvodné zloženie založené na francúzskych olejoch má príjemnú, sviežu vôňu.

Čo je naším tajomstvom: efektívny gélový prípravok, ktorý funguje v horúcej aj studenej vode. Hustý gél neprúdi priamo z čisteného povrchu, ale obaľuje ho a umožňuje aktívnym látkam pracovať. Gél tiež funguje dobre pod hladinou vody.

Na čo ju môžete použiť: toaletné misy, bidetové misky, umývadlá a keramické sprchové vaničky.

O čo ďalej sme sa starali: že nebude obsahovať ani jednu kvapku chlóru.

Čo vonia tak krásne: šťavnaté ovocie, sladká vanilka a kokos.

Vonné noty:

Noty hlavy: broskyňa, marhuľa
Noty srdca: jahoda
Noty základu: jantár, vanilka, kokos

Pozrite sa, aké jednoduché je použitie: nalejte gél na povrch, ktorý sa má vyčistiť, a nechajte ho niekoľko minút. Ak je to potrebné, štetcom. Dôkladne opláchnite vodou.

Čo si ešte treba zapamätať: o pravidelnom čistení toaletného sedadla a povrchu pod ním. Môžete ich tiež umyť pomocou nášho gélu.

Funguje tak efektívne, pretože vo vnútri obsahuje [prísady]: 5 až 15% aniónových povrchovo aktívnych látok, <5% neónových povrchovo aktívnych látok, vonných látok, benzizotiazolinónu, metylizothaizolinónu.

Dôležité nielen pre ekológov: gélová receptúra je biologicky rozložiteľná a jej obal je recyklovateľný. Počas tvorby nášho gélu netrpelo žiadne zviera.