• Gél na čistenie upchatého potrubia

Gél na čistenie upchatého potrubia

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 502003
  • Dostupnosť: 4-6 dní
  • 5,30€

Objem: 500 ml
Prečo sa vám bude páčiť: funguje to okamžite a je lacnejšie ako inštalatér. Používané pravidelne raz mesačne, zabudnete raz a navždy na upchatý drez.

Zvyčajne to začína nevinným bublaním. Potom voda steká dlhšie ako obvykle alebo sa začína vyraďovať v inom výtoku ... Ak nechcete poznať pokračovanie tohto príbehu, nepodceňujte varovné signály. Hrubý gél vám pomôže aj v prípade veľmi vážnych zablokovaní. Presne vyčistite odtok pomocou stojacej vody. Pomáha tiež zbaviť sa nepríjemného zápachu.

O čo ďalej sme sa starali: gél nespôsobuje koróziu oceľovým rúrkam. Má bezpečné uzatvorenie.

Na čo ju môžete použiť: umývadlá, sifóny, toalety, sprchové vaničky, vane, odtokové potrubia v kuchyni a kúpeľni.

Aké blokády vám pomôžu odstrániť: blokády z tuku, kávovej usadeniny, zvyškov, jedla, vlasov, papiera alebo vaty.

Čo je obzvlášť dôležité pre ženy: môžete zabudnúť na inštalatéra a buldozéra. Gél pracuje automaticky a je veľmi hygienický. Môžete uvoľniť potrubie sami a naozaj nemusíte nič tlačiť.

Prečo nie je cítiť žiaden zápach: tak, aby vás to nepáčilo. Nikdy to nerobte, pretože je to nebezpečné.

Pozrite sa, aké jednoduché je použitie: nalejte 100 ml do umývadla alebo na toaletu, nechajte pôsobiť 20 minút (v tom čase môžete ísť na kávu) a vypláchnite ich veľkým množstvom vody.

Nikdy nemôžete byť príliš opatrní: tento gél by nebol taký účinný, keby nebol pre jeho účinné zložky. Pri navrhovaní obalu sme dbali na bezpečné uzavretie. Opatrnosť však nikdy nie je príliš veľká, preto tento gél uchovávajte mimo dosahu rúk. Nezabudnite nepoužiť gél na inštalácie vyrobené z hliníka.

Funguje to tak efektívne, pretože vo vnútri obsahuje: <5% amfotérnych povrchovo aktívnych látok, <5% neiónových povrchovo aktívnych látok, <5% fosfonátov. Obsahuje hydroxid sodný.

Dôležité nielen pre ekológov: gélové obaly sú recyklovateľné. Počas tvorby nášho gélu netrpelo žiadne zviera.