• Sprej na čistenie a starostlivosť o kúpeľňu

Sprej na čistenie a starostlivosť o kúpeľňu

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 502001
  • Dostupnosť: 4-6 dní
  • 5,30€

Objem: 500 ml

Pre čo ho budete milovať: odteraz, ak zmiznete v kúpeľni na viac ako 10 minút, bude to znamenať iba jednu vec - že sa cítite ako dlhší kúpeľ.

Máte dojem, že vaša kúpeľňa stále potrebuje čistenie? Chápeme vás dokonale, preto sme vytvorili tento univerzálny sprej, vďaka ktorému vám čistenie v kúpeľni zaberie až päť minút. Vo svojom zložení nájdete komplex nečistôt. Vďaka tomu každé ďalšie použitie chráni vyčistený povrch, čím bráni opätovnému usadeniu nečistôt. A aby sme pre vás vytvorili podmienky ako v najluxusnejších kúpeľoch, použili sme sprejové oleje priamo z Francúzska.

Čo vás v tom poteší: inteligentná striekacia receptúra ​​znamená, že trávite menej času čistením a efekt je trvalý. Toto bude teraz naše tajomstvo. Je len na vás, či to zdieľate s ostatnými členmi domácnosti.

Čo vám dodá ďalšiu bezpečnosť: vonné oleje bez alergénov v súlade s normami IFRA (International Fragrance Association).

Čo iného sme sa starali: antistatické komponenty, ktoré tvoria film na povrchu a zabraňujú usadzovaniu nečistôt.

Čo s tým môžete umyť: prakticky čokoľvek. Vaňa, umývadlo, bidet, záchodová miska, vodovodné kohútiky a dokonca aj veľké povrchy podláh a stien.

Odporúčané vymeniteľné príslušenstvo: dvojfázová pumpička

 Čo vonia tak krásne: čerstvé granátové jablko, chutné slivky, mandle a čerešňový kvet.

Vonné noty:

Noty hlavy: granátové jablko, slivka, čerešňa, čierne ríbezle
Noty srdca: čerešňový kvet, ruža, ľalia
Noty základu: jantár, pižmo, mandle

Pozrite sa, aké jednoduché je použitie: táto tekutina pre vás pracuje prakticky. Nastriekajte ju na umývadlo, vaňu alebo batériu, chvíľu počkajte. Utrite navlhčenou špongiou alebo handrou a dôkladne opláchnite vodou, aby ste si užili nádherne žiarivú a voňavú sviežosť kúpeľne.

Je to také skvelé, pretože obsahuje [prísady]: <5% neónové povrchovo aktívne látky, <5% amfotérne povrchovo aktívne látky, <5% fosfonáty, vône, benzizotiazolinón, metylizotiazolinón.

Dôležité nielen pre ekológov: vzorec postreku je biologicky odbúrateľný a jeho obal je recyklovateľný. Pri vytváraní nášho spreja nebolo zranené žiadne zviera.