• Odmasťovač Prouvé

Odmasťovač Prouvé

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 501001
  • Dostupnosť: 4-6 dní
  • 6,00€

Objem: 500ml

Prečo kúsok koláča vždy padá maslom nadol? To nevieme. Máme však vynikajúci odmasťovač, ktorý dokonale umyje nielen maslo, ale aj iné mastné nečistoty. Spálený alebo sušený tuk, sadze, lepkavé nečistoty alebo škvrny zo sušenej šťavy naň nevytvárajú najmenší dojem. Octová esencia a prírodné rozpúšťadlá mu umožňujú rýchlo odstrániť aj staré nečistoty, sú však bezpečné pre vyčistené povrchy.

Čo vám poskytne dodatočnú bezpečnosť: Schválenie PZH (Národný hygienický ústav) č. Osvedčenia: H-HŻ-6071-0078 / 2017 / A

Čo s tým treba vyčistiť: dosky, skrinky a kuchynské police, obklady, umývadlá, digestor, vetracie digestory, plynové a elektrické sporáky, chladničky, rúry, grily, grily, fritézy a ďalšie kuchynské vybavenie.

Odporúčané vymeniteľné príslušenstvo: podložka s dvojitou funkciou

Čo vonia tak krásne: lipový kvet, šťavnaté čerstvé ovocie a ušľachtilý céder.

Vonné noty:

Noty hlavy vápno, lipový kvet
Noty srdca: : ruže, pelargónie, jablko
Noty základu: broskyňa, pižmo, céder, dúhovka

Pozrite sa, aké jednoduché je použitie: na povrch, ktorý sa má vyčistiť, nastriekajte povrch, počkajte chvíľu, potom opláchnite čistou vodou a utrite dosucha. Pripravte sa!

Nikdy nemôžete byť príliš opatrní: táto tekutina obsahuje veľa účinných látok. Ak máte akékoľvek pochybnosti o tom, že nepoškodí vyčistený povrch, je lepšie skontrolovať jeho fungovanie na exponovanom mieste vopred. Na drevené povrchy nikdy nepoužívajte odmasťovač.

Je tak účinný, pretože obsahuje [prísady]: <5% neónových povrchovo aktívnych látok, <5% amfotérnych povrchovo aktívnych látok, vonných látok (Linalool, hexyl cinnamal, limonén), benzizotiazolinón, metylizotiazolinón.
Dôležité nielen pre ochrancov životného prostredia: vzorec odmasťovacieho prostriedku je biologicky odbúrateľný a jeho obal je recyklovateľný. Počas tvorby nášho odmasťovača neutrpelo žiadne zviera.