• Pena, ktorá neutralizuje pachy

Pena, ktorá neutralizuje pachy

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 501002
  • Dostupnosť: 4-6 dní
  • 6,50€

Objem: 250 ml
Za čo ju budete milovať: za okamžité uvoľnenie rúk od nepríjemných zápachov.

Radi varíme, pečieme, smažíme a dusíme. Milujeme tiež vône, ale iba krásne. Preto je pre nás jedným z najdôležitejších produktov pena, vďaka ktorej z našich rúk zmiznú nepríjemné pachy: cesnak, cibuľa, ryby a zatuchnutá zelenina. Zakaždým, keď si ponoríme ruky do hustej krémovej peny, oslobodíme sa od pretrvávajúcich zápachov, aby sme si mohli vychutnať vôňu chutných jedál.
Vedeli ste, že vône zohrávajú kľúčovú úlohu pri vnímaní chuti jedla? Preto stojí za to zaistiť, aby nám nič nebránilo vychutnať si chuť našich obľúbených jedál.

Vďaka čomu sa tak dobre staráme o vaše ruky: používame jemné čistiace prostriedky. Staráme sa o správnu hydratáciu a hladkosť vašich rúk. Špeciálna receptúra ​​na starostlivosť o ruky, ktorú sme vyvinuli, kombinuje extrakt bavlny a polysacharidy z rastlín peruánskej tary (Caesalpinia spinosa).

Čo vám poskytne dodatočnú bezpečnosť: predtým, ako sa táto pena dostane do vašich rúk, podstúpila množstvo podrobných testov, vrátane dermatologického vyšetrenia, ktoré potvrdzuje toleranciu kože. Vonné oleje, ktoré používame, neobsahujú žiadne alergény v súlade s normami IFRA (Internatonal Fragrance Association). O všetko sme sa postarali, pretože vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

O čo ďalej sme sa starali: fyziologické pH peny.
Čo vás v tom prekvapí: pena účinne odstraňuje zafarbenie pokožky zo zeleniny a ovocia (repa, mrkva, bobule).
Čo krásne vonia: čerstvé zelené tóny, biele kvety a šťavnaté citrusy.

Vonné noty:

Noty hlavy: bergamot, citrón, zelené tóny
Noty srdca: čaj, biele kvety, čierne ríbezle
Noty základu: pižmo, ruža, jazmín