• Antibakteriálne penové mydlo

Antibakteriálne penové mydlo

  • Výrobca: PROUVÉ
  • Kód produktu: 502006
  • Dostupnosť: 4-6 dní
  • 7,00€

Objem: 250 ml
Toto sa vám bude páčiť: pre antibakteriálne vlastnosti a extrémne mierny hypoalergénny vzorec vytvorený pre každodennú starostlivosť o vaše ruky.


Ako zabezpečiť hygienickú čistotu rúk?

Časté umývanie rúk je najlepší spôsob, ako sa zbaviť baktérií. Preto sme vyvinuli krémovú penu s antibakteriálnymi vlastnosťami.

V hustej pene sme použili veľmi jemné čistiace prostriedky. Chráni pokožku pred stratou lipidovej bariéry, pričom ju hydratujú a zjemňujú. Táto voňavá kozmetika účinne umýva, chráni a stará sa o jemnú pokožku rúk a zanecháva ju hygienicky čistú. Umožní umývanie rúk príjemným každodenným rituálom.

Vďaka tomu sa o vaše ruky starajú tak dobre: ​​v hustej pene sme použili veľmi jemné čistiace prostriedky. Chráni pokožku pred stratou lipidovej bariéry, pričom ju hydratujú a zjemňujú. Prípravok clean & care na báze prírodných antibakteriálnych prísad kombinuje komplex WHITESENSE (zlepšuje jemný vzhľad a znižuje drsnosť pokožky) (s storočnými ružami, jazmínmi a sedmokráskami) s antioxidantmi a extraktom stonožky (Rosa centifolia) proti starnutiu.

Čo vám poskytne dodatočnú bezpečnosť: predtým, ako sa táto pena dostane do rúk, podstúpila množstvo podrobných testov, vrátane dermatologického testu potvrdzujúceho toleranciu kože. Hypoalergénny prípravok sa stará o ruky, čo spôsobuje precitlivenosť a alergie.

Čo vás v ňom príjemne prekvapí: pena má pH neutrálny pre pokožku, vďaka čomu pomáha znižovať suchosť pokožky.
Čo vonia tak krásne: šťavnaté jablko a hruška, jemná ľalia a čerstvé tóny bambusu